روابط عمومی پویا با ایجاد تحول

ساخت وبلاگ
چکیده : فعال روابط عمومی گفت: روابط عمومی پویا ساکن نیست، بلکه حرکت و تحول است آن را در مسیر پیش... با عنوان : روابط عمومی پویا با ایجاد تحول بخوانید :
فعال روابط عمومی گفت: روابط عمومی پویا ساکن نیست، بلکه حرکت و تحول است آن را در مسیر پیشرفت قرار می دهد.
هوشمند سفیدی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، با اشاره به اینکه روابط عمومی پویا دنبال تحول است اظهار داشت: در روابط عمومی پویا، خلاقیت و نوآوری باید وجود داشته باشد و از این دریچه روابط عمومی که دچار سکون است را متحول ساخته و گسترش می دهد.
وی ادامه داد: روابط عمومی پویا تحرک عملیاتی باید داشته باشد، خیلی از روابط عمومی ها بسنده به عملکرد ارتباطی می کنند و تلاش نمی کنند تا عملکرد خود را از نظر کیفی افزایش دهند و تحول خواه نیستند.
سفیدی افزود: برای داشتن روابط عمومی پویا داشتن نیروی انسانی با انگیزه و میل به پیشرفت لازم است و انگیزه ما را خلاق می کند و باعث تحرک می شود.
وی گفت: توسعه گسترش عملکرد روابط عمومی می تواند میدان عملکرد را در محیط بیرونی و درونی سازمان گسترش دهد، خیلی از روابط عمومی ها این عملکرد را گسترش نمی دهند و در دایره محدودی قرار می گیرند، یک روابط عمومی پویا باید مرزها را گسترش دهد.
سفیدی خاطرنشان کرد: برنامه محوری روابط عمومی ها ویژگی دیگر روابط عمومی پویا است که این موضوع دچار روزمرگی شده و نمی تواند تحرک داشته باشد، اگر برنامه محور باشد اینها را پیش بینی می کند و روابط عمومی پویا کل سازمان را متحول می کند، این ویژگی روابط عمومی پویا یک روابط عمومی کارآمد نیز است.

** بودجه ایجاد انگیزه و خلاقیت می کند
سفیدی در ادامه با اشاره به اهمیت بودجه در روابط عمومی ها افزود: مادیات نقش موثری در ایجاد انگیزه و خلاقیت دارد و برای اینکه حجم اطلاعات و خدمات افزایش یابد نیازمند بودجه است.
وی گفت: با مطالعه روابط عمومی ها متوجه می شویم هر کجا بودجه بیشتری است روابط عمومی پویاتر و فعال تری شکل گرفته است.
سفیدی بیان داشت: مناسبت ها فرصت هایی هستند تا اطلاع رسانی درست کنیم ولی این موضوع نیازمند یک تغییر نگرش است.
وی با اشاره به اینکه توازن مالی در روابط عمومی ها نداریم افزود: اگر می خواهیم اقتصاد مقاومتی پیش برود باید هزینه روابط عمومی ها را افزایش دهیم.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۶ساعت 15:50&nbsp توسط آقازاده  | 

روابط عمومی ها فکر میکردند با پول میتوانند رسانه ها را بخرند...
ما را در سایت روابط عمومی ها فکر میکردند با پول میتوانند رسانه ها را بخرند دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت: 18:36